Яблунька, Рівненська область, Сарненський район

Номер: SP-033-613
Менеджер об'єкта
Менеджер
inzem.com.ua
0 Фото об'єкта
Ціна
167 000 ₴
Площа
380 сот.
Тип
сільгосп призначення
Населений пункт
Яблунька, Рівненська область, Сарненський район
Ціна за сотку
≈439 ₴

Продаж: Земельний пай

Рівненська область, Сарненський р-н.

Продаж:

3,8051 га х 44000 грн = 167424 грн. ( 3805 $ по курсу 44)

Без оренди, декілька років не оброблялась.

Кадастровий номер: 5625483900:08:002:0337

Зв'язатися с нами

Ім'я
Телефон
Коментар (за бажанням)