Миргород, Полтавська область

Номер: SP-033-341
Менеджер об'єкта
Менеджер
Бєлгородцев Андрій Олексійович
0 Фото об'єкта
Ціна
378 153 ₴
Площа
285.83 сот.
Тип
сільгосп призначення
Населений пункт
Миргород, Полтавська область
Ціна за сотку
≈1 323 ₴

Продаж: Земельні паї

Полтавська область, Миргородський р-н.

Продаж:

2.8583 х 132300 = 378153 грн. (8574$ по курсу 44,1)

Комерція:

З Орендарем ТОВ "Агро-Край :15726 грн/рік (356$ по курсу 44,1)

Річних від оренди 4,1%

Кадастровий номер: 5320481400:00:006:0113

Строк оренди: 31.12.2034

Зв'язатися с нами

Ім'я
Телефон
Коментар (за бажанням)