Лисянка, Черкаська область

Номер: SP-033-750
Менеджер об'єкта
Менеджер
Inzem.com.ua
0 Фото об'єкта
Ціна
2 640 000 ₴
Площа
900 сот.
Тип
сільгосп призначення
Населений пункт
Лисянка, Черкаська область
Ціна за сотку
≈2 933 ₴

Продаж: Земельний пай

Черкаська область, Звенигородский район.

Продаж:

9.0685га (5,423га+3,6455га) х 293333 = 2640000 грн. (60000$ по курсу 44)

Комерція:

Без оренди

Ділянка 9,0685 обробляється власником

Кадастровий номер: 7122855100:03:001:0121

7122855100:03:001:0122

Зв'язатися с нами

Ім'я
Телефон
Коментар (за бажанням)