Дунаївці, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район

Номер: SP-033-668
Менеджер об'єкта
Менеджер
Inzem.com.ua
0 Фото об'єкта
Ціна
1 980 000 ₴
Площа
1000 сот.
Тип
сільгосп призначення
Населений пункт
Дунаївці, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район
Ціна за сотку
≈1 980 ₴

Продаж: Земельний пай

Хмельницька область, Кам'янець-Подільського р-н.

Продаж: 10 га (2га+1,9999га+2,0001га+2га+2га) х 198000грн=1980000грн.(45000$ по курсу 44)

Комерція

З Орендарем ФОП : 132000 грн./рік (3000 $ по курсу 44)

Річних від оренди 6.6 %

Кадастровий номер: 6821881500:05:004:0139

6821881500:05:004:0144

6821881500:05:004:0143

6821881500:05:004:0142

6821881500:05:004:0140

Строк оренди: без договору

Зв'язатися с нами

Ім'я
Телефон
Коментар (за бажанням)